על העסק וקצת עלי - מיטל אופטיק

על העסק וקצת עלי

how to write an ielts essay introduction freeessaywriter.org how to write kind reminder
how to write an english essay year 27 https://paperhelp.nyc how to write a letter to a friend
how to write an essay apa format paperhelp.nyc how to write a summary cambridge
how to write a thesis statement for an essay pdf free essay writer how to write vector in word

שלום לך,

בטח אתם מכירים את ההרגשה כשנכנסים לאופטיקה וכל מסגרת שמרכיבים, זה לא זה. המחשבות האלו שעוברות בראש לא פעם, שהגיע הזמן להחליף את המשקפיים כי כבר די. הרצון לזוג משקפיים כזה, שמאפשר להתנהל בשגרה בחדות, בטבעיות וללא מאמץ. הרצון לזוג משקפיים שיחמיא למבנה הפנים ויהיה מלא סטייל. הרצון למצוא אופטומטריסטית שמרגישה אישית, כזו שהופכת את חווית רכישת המשקפיים לשמחה.

 

אני, מיטל נעימי, מתחייבת לספק חוויה אישית, מקצועית ונעימה ללא פשרות.

 

קצת על עצמי לספר ידעתי

ה”חיידק” של עיסוק באופטומטריה והרצון הזה לעזור לאנשים לראות חד ולהרגיש טוב התחיל עוד בילדותי, אחותי הצעירה ממני ב15 שנים, בילדותה סבלה מפזילות ואף עברה מספר ניתוחים ומאז אני זוכרת את עצמי מסתקרנת ולומדת על המוח והראייה, נושא המרתק אותי. סיימתי תואר ראשון באופטומטריה ותואר שני במנהל עסקים, אני ממשיכה ללמוד גם עכשיו. קוראת מאמרים ומחקרים משתתפת בכנסים והשתלמויות בתחום. מזה 20 שנים שאני עוסקת בתחום ואין בכוונתי לשנות זאת, ככל הנראה לעולם.

בהמשך גיליתי עד כמה אני אוהבת לפגוש אנשים, להיחשף לעולמם להבין את שיגרת היום שלהם ועיסוקם. אני אוהבת  לייעץ להם על הפתרון הכי טוב עבורם והכי חשוב, אני אוהבת לראות אנשים מרוצים ושמחים משיפור קטן כגדול בשגרת החיים שלהם, זו הסיבה לעשייה שלי.

בטח תהיתם, עם כל האפשרויות הקיימות, למה דווקא אופטיקה במטה יהודה

כאן זה בית. כאן זה לב. זו הקהילה שלי. זו המשפחה שבחרתי. כל כך הרבה דברים טובים ומעשים טובים קורים באזור הנפלא הזה. אני שואפת לכך שהשירותים והמוצרים שנותנים העסקים בצור הדסה יהיו מוצלחים בהרבה מאלה שמספקות רשתות וחנויות אחרות זרות. דברים שעושים מהלב ומרצון להעניק לאחר. זו תפיסת העולם שאני מחוברת אליה ועל פיה אני פועלת. להתבונן באנשים שהתאמתי להם משקפיים או עדשות מגע והם רואים חד את העולם ומרגישים טוב, זה גורם לי סיפוק רב ושמחה אמתית!

למה לכם לסמוך דווקא עליי כשמדובר בראייה ובמראה שלכם?

מעל 20 שנים של ניסיון מקצועי בלתי מתפשר, שצברתי באחת מחנויות רשת אופטיקה גדולה שבה עבדתי וכעת באופטיקה הפרטית שלי. תקופה בה בדקתי אלפי מטופלים עם אתגרים קליניים מגוונים. מי שניהלה והדריכה צוות עובדים ואופטומטריסטים, עברה ועוברת השתלמויות וכנסים מקצועיים בארץ ובחול, המצוינות היא ערך עבורי.

חשוב לי שהבדיקה תהיה מקצועית ויסודית תוך אבחון צרכים מדויק, את זאת אני עושה באמצעות המכשור החדשני שיש ברשותי, חשוב לי שהמסגרת תחמיא למבנה הפנים לקבלת מראה בסטייל, אני מקפידה לעבוד עם יצרני עדשות הטובים בעולם תוך יצירת שיגרת ביקורת איכות והסתגלות עד לשביעות רצון מלאה. כל זאת על מנת להעניק לכם חוויה אופטית אישית, אנושית, אחרת והכי חשוב, שמחה.

אז בואו לראות את העולם טוב יותר ואת עצמכם בגרסה הטובה ביותר. 

מיטל נעימי