סניף צור הדסה - מיטל אופטיק

החנות המהממת שלי ממוקמת ברחוב שלמון 1 שבצור הדסה הפסטורלית שבהרי יהודה.
באופטיקה אווירה מזמינה, נינוחה ונעימה.
התהליך שאתם עוברים אצלי הינו אישי ופרטני ולא מתקיים במקביל ללקוחות נוספים. בדיקת העיניים היא קפדנית ונעשית לאחר תשאול מעמיק והתאמה לצרכים שלכם, אני קובעת מרשם למשקפיים לאחר שיקול דעת והתאמת המסגרת למבנה הפנים תוך התחשבות במרשם המשקפיים לקבלת תוצאה אסטטית ומחמיאה,
חשוב לי להעניק לכם חוויה אופטית מקצועית אישית ואנושית.
אם תרצו להכיר אותי לעומק תוכלו לקרוא עליי “על העסק וקצת עליי”.

בחנות שלי תוכלו למצוא:
משקפי מולטיפוקל, משקפי אופיס-המשמשים לסביבת עבודה, משקפי ילדים, משקפי שמש ומשקפי ראיה            (במספרים וצילנדרים גבוהים, פריזמות) עדשות מגע רכות וקשות.

אני מקפידה על תכנון מדויק שהוא הבסיס ליצור העדשה, חשוב לי להשקיע זמן בתכנון כדי שיהיו לי הוראות מדויקות למעבדה לייצור, אני מקפידה לעבוד עם מעבדות מנוסות שיש להן טכניקות מתקדמות ופיתוחים חדשים כאלו המקפידים על ביקורת איכות.

הגישה הבלתי מתפשרת שלי בתהליך הקליני של התאמת המשקפיים, מביאה אותי אף להקפדה להתאמת המסגרת למבנה הפנים, סגנון חיים ונוחות כך שאני מציעה לכם מסגרות ראיה ושמש איכותיים רק מספקים שיש להם חלקי חילוף ומקפידים על תו תקן.

כשהקמתי את Meital optic היה לי חשוב להנגיש את האופטיקה לנכים ולאנשים מבוגרים ולהיות מעורבת בקהילה שבצור הדסה וכך אני פועלת.
האופטיקה היא גם חלק ממיזם חברתי, האופטיקה משמשת נקודת איסוף לתרומה של מסגרות שלא בשימוש במצב טוב, אני מחדשת את המסגרות ומעבירה אותם לעמותת ריספקס לנזקקים, כך שאם יש לכם מסגרות לתרומה, צרו עימי קשר ותהיו חלק במיזם הנהדר הזה.
שנראה רק דברים טובים.

בואו לבקר!

מיטל נעימי