תקנון - מיטל אופטיק

תקנון

how to write an evaluation essay examples essay writer how to write a cover letter essay
how to write date in english essay www.paperhelp.nyc how to write email exam
how to write a good essay pdf https://www.paperhelp.nyc/ how to write a letter for internship

1. כללי

Meital optic 1.1

הוא אתר אינטרנט ומועדון לקוחות המספק מידע בתחום האופטיקה ואף מוכר מסגרות ראיה ושמש עם או בלי עדשות אופטיות לרבות עדשות מגע כל זאת דרך אתר האינטרנט של החברה וכן באמצעות אימיילים הנשלחים ללקוחות שנרשמו לאתר (להלן: “האתר”). המכירה נעשית הן באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית. זאת לצד חנות הפיזית ברחוב שלמון 1/1 שבצור הדסה.

1.2  לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור אל תהססו לפנות ישירות לשרות הלקוחות של Meitaloptic@gmail.com להלן “האתר” ו- “אנו” או בטלפון 050-8779888

1.3השימוש באתר וכל הנלווה לו לרבות ביצוע רכישות מוצרים כפוף לתנאים המנויים מטה. אנא קראו בעיון תנאים אלו.

1.4 אנו רשאים מעת לעת לערוך ולשנות תנאים אלו ואף את מדיניות הפרטיות שלנו, בכל שימוש באתר.

1.5 כל הרכישות שתתבצענה באמצעות אתר זה כפופות לתנאים הללו.

1.6 התנאים כאן נכתבו בלשון זכר מטעמי נוחות, אך היא מיועדת לגברים ונשים כאחד.

2. רכישת מוצרי אופטיקה באתר זה

2.1 לשם רכישה והתאמה של כל מוצר אופטיקה מאתר זה, עליך לפעול על פי הנחיות של אופטומטריסט או רופא עיניים, בעצם הזמנתך מאתר זה, הנך מצהיר כי ההזמנה מבוססת על ההנחיות שקיבלת מהגורמים שצוינו כאן והשימוש במוצרים יעשה על פי הנחיות יצרן המוצרים.

2.2 אם תחליט למסור מרשם למשקפיים טלפונית או בהודעת טקסט, לצורך רכישת עדשות בנוסף למסגרת שנרכשה באתר, הינך מצהיר בזאת, כי המרשם הינו בתוקף וניתן על ידי רופא עיניים או אופטומטריסט מוסמך.

2.3 במידה ותחליט לרכוש עדשות מגע, הינך מצהיר, שהתנסית בעבר בשימוש בעדשות אלו ואלו הותאמו עבורך על ידי אופטומטריסט מוסמך או רופא עיניים.

2.4 אם אתה חש באי נוחות לאחר שימוש במוצרים, הנך נדרש להפסיק לעשות בם שימשו ולפנות לאופטומטריסט מוסמך או רופא עיניים.

 

3. זכאות לשימוש ולביצוע עסקה באתר

3.1 מי שרשאי לבצע עסקה באתר זה, הוא רק מי שנמצא בגיל כשרות משפטית ועליו להיות מעל גיל 18, במידה וקטין מעוניין לרכוש יעשה זאת באישור הוריו.

3.2 עלייך להיות בעל כרטיס אשראי תקף, (להלן – ספק שירותי האשראי), ובעל יכולת לבצע עסקאות בכרטיס אשראי שברשותך ובנוסף אתה מאשר כי יש ברשותך דואר אלקטרוני פעיל ברשת.

3.3 ההתקשרות ואמצעי תשלום חייבים להימסר על ידך באתר באופן נכון ומדויק ובהתאם למתבקש ברכישת המוצרים באתר והתשלום בגינם.

 

4. רכישת המוצר

4.1 אנו משתדלים כי כל המוצרים המוצעים לרכישה באתר ישנם במלאי, אם כי יתכן שהמוצר שהוזמן על ידך אינו במלאי, אנו נחזור אלייך בזמן סביר על מנת לעדכן, נאפשר לבטל את ההזמנה או להזמין מוצר חלופי אחר באותו מחיר ובכך לא תהא לך טענה או דרישה כלפינו פרט להחזר התשלום לעיל.

4.2 בעצם מילוי טופס ההזמנה באתר, הנך מאשר את הזמנת המוצר בהתאם למחירו ובתנאי השימוש בו, לרבות מע”מ.

4.3 הזמנתך כפופה לאישורנו ונהיה רשאים לבטלה מכל סיבה שנראה לנכון.

4.4 עם קבלת הזמנתך, אנו נהיה רשאים לחייב את חשבונך אצל ספק שירותי האשראי בסכום הרכישה ויתר התשלומים הנלווים למשל בגין משלוח בהתאם למדיניות המשלוחים של האתר. מועד ואופן החיוב הסופי על ידי ספק שירותי האשראי הוא בהתאם ליחסים בינך לבין ספק זה. אנו נבקש מספק שירותי האשראי לזכות את חשבוננו במחיר הרכישה באופן מידי.

4.5 התשלום יבוצע באמצעות ספק שירות האשראי שהוזן בהזמנה בכפוף לכך שקיים עימו ממשק באתר.

4.6 במידה וספק שירותי האשראי לא אישר את ביצוע החיוב לטובתנו, אנו רשאים לבטל את הזמנתך ולהעמיד את המוצר למכירה לאחר, אם לא הצלחת לבצע את הרכישה דרך האתר, הנך מוזמן ליצור עמנו קשר 050-8779888

4.7 אנו עושים ככל שניתן כי המלאי, המידע והפרטים של האתר יהיו מעודכנים ואנו עושים זאת מעת לעת, אך יחד עם זאת אין אנו מתחייבים כי המידע באתר יהיה מלא ומדויק ובאחריותך לבדוק את התאמתו לך.

4.8 אנו רשאים מעת לעת לשנות את מחיר המוצרים, מבצעים, שיטות מכירה, מלאי וכיו”ב.

4.9 במידה ומסרת לנו פרטיים שגויים וכתוצאה מכך חל שיבוש במשלוח, אזי תישא בכל הוצאותינו ונזקינו שנבעו מכך.

 

5. משלוח

5.1 המשלוח למוצרים באתר יתבצעו על פי מדניות משלוחים באתר המועד המצוין הוא מיום אישור הרכישה ע”י ספק האשראי.

5.2 המשלוח יתבצע בהתאם למידע שמסרת בהזמנתך. באזורים מסוימים המשלוח יבצע לסניף הדואר הקרוב או לאתר דומה. באזורים שיש בהם בעיית נגישות, יתואם אישית עם הלקוח למקום אחר מקורב.

5.3 התשלום עבור המשלוח הוא כפוף למדיניות המשלוחים המופיעה באתר, במידה והמשלוח מיועד לחו”ל, יש לברר מולנו את האפשרות ומחיר המשלוח             בטלפון 050-8779888

5.4 במידה והמשלוח לא בוצע במועד על פי מדניות המשלוחים באתר, תוכל לבחור להמתין או לבטל את ההזמנה ולזיכוי העסקה.

5.5 במידה ונראה כי לא נוכל לספק את המוצרים בזמן, ככל שלא נגיע יחדיו לפתרון מוסכם, אנו נהיה רשאים לבטל את ההזמנה ללא כל טענה או דרישה נוספת מצידך למעט החזר התשלומים שביצעת לנו.

5.6 אנו נהיה רשאים לצורך השלמת המשלוח לדרוש את נוכחותך בכתובת המשלוח בעת ביצוע המשלוח והצגת תעודה מזהה או הצגת כרטיס תשלום אשראי ואישור ביצוע תשלום.

5.6 במידה ויש המעוניינים לאסוף עצמאית מהחנות, עליכם לתאם עמנו טלפונית.

 

6.מדיניות ביטול עסקה

6.1 כאשר מדובר במשקפי ראיה או שמש

הלקוח רשאי לבטל עסקה ללא עילה תוך 14 ימי מהיום שקיבל את המוצר.

6.2 כאשר מדובר בעדשות מגע ובתמיסות.

הלקוח רשאי לפי חוק הגנת הצרכן לבטל עסקה ללא עילה תוך 14 ימים מיום ביצוע העסקה או מיום קבלת המוצר לפי המאוחר ובלבד שלא מדובר במוצרים שהוכנו במיוחד לבקשת הלקוח.

6.3 במקרה שתבקש לבטל את העסקה על פי זכותך על פי חוק ובהתאם לתנאים אלו, אנו נשיב לו את דמי רכישת המוצרים. ההחזר יעשה ככל הניתן באמצעות ספק שירותי האשראי שבו בוצע התשלום לנו.

6.4 אין בכל האמור לעיל, כדי לגרוע מזכותנו לתבוע את נזקינו בשל הפחתת ערך המוצר כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו של המוצר אצל הלקוח.

6.5 על בקשת ביטול תתבצע באמצעות מייל לכתובת: meitaloptic@gmail.com לשם ביטול העסקה יהיה על הלקוח לשלוח את המוצר לכתובתנו הרשומה בדואר אלקטרוני חוזר שישלח כתגובה לבקשת הביטול ובו פרטים אודות אופן השילוח וההחזרה של המוצר על ידו. העסקה תבוטל רק לאחר שיתקבל המוצר בכתובתנו תוך התקופה שתנקב בהודעה החוזרת. אנו רשאים להתנות את הביטול במשלוחו חזרה באמצעות לשלוח בדואר שליחים או דואר רשום ובו תיעוד מפורט של המשלוח. ככל שאבד או נפגם המוצר במסגרת המשלוח חזרה, עליך יהיה לשאת באחריות לכך ואנו לא נהיה מחויבים בביטול העסקה, או בהעמדת מוצר חלופי או בכל פיצוי או הטבה אחרים הטבה אחרים.

6.6 אם הביטול ביחס ל”מוצרים אחרים” נעשה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה למצגים שנמסרו לו על ידנו, או עקב הפרה של המוסכם בין הצדדים, אנו נהיה רשאים לקזז מדמי הרכישה דמי ביטול בסך של 5% מסכום זה.

6.7 אם הביטול ביחס ל”מוצרים אחרים” נעשה שלא עקב פגם במוצר או אי התאמה למצגים שנמסרו לו על ידנו, או עקב הפרה של המוסכם בין הצדדים, אנו נהיה רשאים לקזז מדמי הרכישה דמי ביטול בסך של 5% מסכום זה.

9.8 עבור הזמנת מסגרת שלא היתה במלאי והוזמנה עבורך במיוחד מחו”ל או במידה והוזמנו טלפונית עדשות ראיה למשקפיים בהזמנת ייצור מיוחדת או עדשות מגע עם צילנדר שהוזמנו בחו”ל, אותם לא ניתן להחזיר ולא לקבל עבורם החזר כספי.

 

  1. זכויות יוצרים

8.1 כל זכויות היוצרים באתר, החל מסימני מסחר, תמונות, עיצובים גרפיים, סידור התכנים, שייכים לנו. הנך מתחייב שלא להעתיק, לשכפל, למכור, לשווק, להנדס לאחור, לשלב, להפיץ כל חלק מהאתר או תוכן מצוי בו ללא רשותה של החברה מראש ובכתב. או פרטים אחרים המתפרסמים על ידינו ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב.

8.2 אין לעשות כל שימוש מסחרי ברשימת המוצרים המופיעים בו או פרטים אחרים המתפרסמים על ידינו ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב.

8.3 החברה מתירה להציג את האתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה וכן לקשר לעמודים המצויים בתוכו (“DEEP LINK”), או לעמוד הבית בלבד. החברה תהיה רשאית להורות למשתמש להסיר פרסום או מידע בו נעשה שימוש באופן שלטעמה פוגע באינטרסים של החברה או בקניינה.

8.4 שם החברה Meital optic וכן שמות מותגי המוצרים, סימני המסחר של החברה בין אם נרשמו ובין אם לאו, הם כולם רכושה של החברה. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

 

  1. אחריות

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כוח עליון, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות התקשורת שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

Meital optic 9.1 ועובדיה לא יישאו בכל נזק ישיר או עקיף שייגרם למשתמשים או לגולשים או/ו מזמינים לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז Meital optic שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.

Meital optic 9.2 עושה כל המאמצים כדי להציג לפניכם מידע מדויק אודות המוצרים והשירותים. היה ונפלה טעות סופר בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את הנהלת האתר.

9.3 התמונות באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, לבין הפריטים הנמכרים בפועל.

9.4 בכל מקרה לא תישא Meital optic באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

Meital optic 9.5 אינה אחראית לשימוש שיעשה הלקוח ו/או המזמין שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או  על ידינו.

  1. פרטיות

10.1 הפרטים האישיים שימסרו על הגולש או/ו הלקוח יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של meital optic

10.2   meital optic  לא תמסור את פרטי הנרשם אלא אם תידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין או אם תקבל התראה לנקיטת הליכים משפטיים נגדה או אם יתעורר החשד אצל meital optic  כי הגולש או הלקוח עשה מעשה העלול לפגוע בבעלי האתר או עובדיה או שהפר אחד מתנאי השימוש באתר.

10.3 מילוי טופס ההרשמה מהווה הסכמה של הנרשם שפרטיו וכל המידע אודותיו יוחזק במאגר החברה לצורך שיווק, פרסום קידום מכירות כולל דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון לרבות ניתוח ומחקר סטטיסטי ועריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר בקשר לנושא שיווקי.

צרכי דיוור חומר פירסומי ושיווקי לרבות באמצעות “עוגיה” cookies שימוש כאמור בפרטי הנרשם לא יחשב כפגיעה בפרטיות. עוד meital optic לא תיחשב כמפרת התחייבות לפרטיות או פוגעת בפרטיות משתמש בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ”ה – 1995, שיהיה בו כדי לזהות משתמש או להתחקות אחריו על ידי אחר, ואשר נובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככלל ותקשורת מחשבים בפרט.

10.4 הנרשם מאשר שידוע לו שלא חלה עליו חובה חוקית למסור את פרטיו וכי  מסירת המידע הנ”ל נעשית מרצונו החופשי ובהסכמתו. הנרשם מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטים שמילא ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

  1. נרשם המתנגד לשימוש בפרטיו או שמעוניין להסיר עצמו ממאגר המידע הרשום בבעלות חברה; או שמבקש לא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר, יודיעו על כך בכתב באתר האינטרנט של meital optic או באמצעות מנגנון ההסרה שיימצא בכל דיוור ובמקרה זה meital optic תפעל בהתאם להוראה שנמסרה לה.
  2. שמירה על סודיות, Meital optic אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה.

11.2אנו משתמשים בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. Meital optic משתמשת בחברת ויזה כאל, העומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי.

11.3 האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL, כלומר כל התקשורת שבין הדפדפן (אצל הלקוח) לאתר (כלומר שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הינה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר.